Asistent predaja nábytku

VG Divendoor s. r. o.

Miesto práce
Styla, Studená 4B, Bratislava 82104, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2017
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základ + zaujímavé provízie z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou bude predaj sedačiek FEYDOM a komunikácia so zákazníkom. Predajca bude tiež poskytovať základné informácie o ponuke interiérov a nábytku na mieru.

Práca v novo otvorenej prevádzke, podpora v profesionálnom raste, odmeňovanie formou provízie k základnému platu, zamestnanecké ceny na produkty firmy.

Informácie o výberovom konaní

Životopis spolu s motivačným listom zašlite do 24.11.2017

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Od úspešného uchádzača požadujeme obchodnícke myslenie, príjemný vzhľad a vystupovanie, komunikatívnosť, optimizmus, dochvíľnosť.

Spoločnosť VG Divendoor s.r.o. výrobou, predajom a montážou vstavaných skríň a ostatného nábytku na mieru. Patríme medzi popredných výrobcov a predajcov vstavaných skríň a nábytku na mieru v Bratislavskom kraji.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VG Divendoor s.r.o.
Saratovská 3228/9
841 02 Bratislava
ID: 2928676   Dátum zverejnenia: 14.11.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základ + zaujímavé provízie z obratu