Návrhár nábytku, dizajnér

MOJASKRINA.SK, s. r. o.

Miesto práce
STYLA - Všetko pre Bývanie, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 600€ + provízia 1,5-5% z dosiahnutého obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Grafické návrhy nábytku na mieru v showroome a u zákazníka, komunikácia so zákazníkom, vytváranie cenových ponúk, dohľad nad realizáciou, komunikácia s výrobou.

Práca v zabehnutej firme, odmeňovanie formou provízie 5% z dosiahnutého obratu, podľa dosahovaných výsledkov.

Informácie o výberovom konaní

Životopis spolu s motivačným listom zašlite do 31.7.2018

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

SketchUp - Základy

Vodičský preukaz

B

Od úspešného uchádzača požadujeme, obchodného ducha, príjemný vzhľad a vystupovanie, komunikatívnosť, optimizmus, cieľavedomosť, zmysel pre detail, dochvíľnosť, vedieť dotiahnuť veci do konca.

Spoločnosť MOJASKRINA.SK, s.r.o. sa zaoberá výrobou, predajom a montážou vstavaných skríň a ostatného nábytku na mieru. Patríme medzi popredných výrobcov a predajcov vstavaných skríň a nábytku na mieru na Slovenskom trhu.
Naša práca je naša vášeň. Našim cieľom je nestagnovať a prinášať na trh inovácie a nové možnosti zo sveta dizajnu interiéru. Zaoberáme sa vývojom a výrobou nábytku a nových materiálov. Dlhoročné skúsenosti nám ukazujú cestu budúcnosti a my sa s vami chceme o to podeliť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2483978  Dátum zverejnenia: 21.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 600€ + provízia 1,5-5% z dosiahnutého obratu