Skladník/ skladnice VANS

VF Czech Services, s.r.o.

Místo práce
Zdiby, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Chcete se stát členy úspěšné mezinárodní společnosti ? Znáte naše značky Vans, Reef, Wrangler, Lee a další ?

Pro naše sklady ve Zdibech hledáme nové spolupracovníky – spolupracovnice na pracovní pozice:

Skladník/ skladnice a řidič VZV

Náplní práce jsou pomocné práce ve skladu - příprava a balení zboží (oblečení) dle objednávek, kontrola zboží určeného k expedici, úprava zboží dle speciálních požadavků a řízení vysokozdvihu. Od nás se distribuuje zboží do celé Evropy.

Požadujeme:

- Věk minimálně 18 let
- Ochotu k fyzické práci
- Spolehlivost
- Dobrý zdravotní stav
- Čistý trestní rejstřík
- Ochota práce na směny (ranní/odpolední směny, případně pouze noční směny)
- Nástup nejlépe ihned!

Nabízíme:

Nástupní mzda pro všechny OD 20 200,- Kč (+ k tomu další příplatky a bonusy)
Navýšení mzdy po zkušební době pro všechny
Pravidelný nárůst mzdy
Příplatky za přesčas 25%, Příplatky za noční 20 %
1 týden dovolené navíc pro všechny zaměstnance (tedy 5 týdnů celkem)
13. mzda
Benefit Kafeterie
Obědy za 25,- Kč
Slevy na všechny naše výrobky
Káva, čaj a ovoce zdarma
Příspěvek na dopravu a firemní svozové autobusy z mnoha směrů
Náborový příspěvek od 5 000,-Kč
Bonusy za doporučení dalšího zaměstance až 20 000,-Kč
Možnost kariérního postupu
Sledujte nás na FB : VF Czech Services - kariéra ČR

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 3231741  Dátum zverejnenia: 2.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.