Psycholog

Vězeňská služba České republiky - Věznice Ostrov

Místo práce
Ostrov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň a druh práce

  • Činnost je zaměřená na oblast psychologických aspektů ve výkonu trestu výkonu trestu.

Očekáváme

  • Bezúhonnost
  • VŠ -jednooborová psychologie
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • Pracovní poměr na plný úvazek,
  • Možnost dopravy do zaměstnání,
  • Možnost ubytování v městském bytě či na ubytovně, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního zařízení a posilovny věznice,
  • 25 dní dovolené + 1 týden dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního volna,
  • Možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
  • Benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné půjčky
  • Možnost využívání rekreačních středisek VS ČR za zvýhodněné sazby

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4534882  Dátum zverejnenia: 9.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc