Psycholog ve Věznici Ostrov

Vězeňská služba České republiky - Věznice Ostrov

Místo práce
Ostrov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň a druh práce

Činnost je zaměřená na oblast psychologických aspektů ve výkonu trestu výkonu trestu.

Očekáváme

Státní občanství ČR
Bezúhonnost
VŠ -jednooborová psychologie
Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

Pracovní poměr na plný úvazek,
Možnost dopravy do zaměstnání,
Možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního zařízení a posilovny věznice,
25 dní dovolené + 1 týden dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního volna,
Možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
Benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné půjčky.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4018038  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc