Manažér pobočky a Regionálny Riaditeľ Finanzpartner a.s.

VEZ GROUP s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
DOHODOU
1 600 EUR/mesiacZákladná zložka podľa aktivít + obratové provízie. Obratové provízie pre skúsených sú nad 3.800€/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér pobočky má ovládať odborne a vedieť preukázať praktické skúsenosti aspoň v JEDNOM segmente:
- bankovníctvo
- poisťovníctvo
- investície

Prácu budete vykonávať na pobočke, z domu alebo v teréne, podľa vášho rozhodnutia.

Práca je vhodná pre bývalých BANKÁROV a finančných agentov, ktorí už nechcú telefonovať na "studené" kontakty, zháňať a oslovovať nových klientov, avšak majú dostatočné skúsenosti a vedomosti na obslúženie cudzích klientov.
ZABEZPEČÍME VÁM databázu klientov!!!

- Hľadáte silného partnera, ktorý je pripravený do Vás investovať?
- Pracujete v banke alebo ste finančný agent, no cítite, že nie ste v správnom kolektíve, alebo že máte na viac?
- Zmenili Vám opäť podmienky kariérneho postupu? Splnili ste podmienky povýšenia a napriek tomu Vás nepovýšili? Resp. ZNÍŽILI Vás v kariére?
- Radi by ste spravili zmenu, no chýba Vám kapitál? Investujeme do otvorenia nových pobočiek.

- Pridelenie sirotských klientov. (Získate klientov z našej databázy.)
- Výplata 2x do mesiaca! (Tu za každých 15 dní máte vyplatenú odmenu za predchádzajúcich 15 dní!!!)
- Komplexné a široké portfólio finančných služieb.
- Stabilný kariérny plán, ktorý sa počas existencie spoločnosti nemenil – práve naopak, doplňoval sa o nové benefity.
- Možnosť frančízovej alebo Partnerskej zmluvy.

KEBY STE CHCELI NIEČO VIAC ako len trénovať...
Ak CHCETE vybudovať tím finančných agentov, úverových špecialistov, my vám v tom pomôžeme, my vás naučíme ako na to. Vy ste ambiciózna osobnosť = my máme na to techniku a nástroje!

Výberové konanie vedie PhDr. Alžbeta Čečková, ktorá 26 rokov sa zaoberá s budovaním obchodných sieti ako Carion Slovakia a.s., LYONESS, SALVE FINANCE, a.s. a vyše 12 rokov pre Finanzpartner, a.s., je členom Dozornej rady. (Informácie o nej nájdete na www.erzsebet.sk www.finanzpartner.sk www.mamsvojsen.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, Bankovníctvo, Poisťovníctvo

Počet rokov praxe

2

Uchádzač má byť: ambiciózny, lojálny, samostatný a musí mať dobré komunikačné schopnosti.

ZRUČNOSTI: minimálne 2 ročný prax v oblasti finančníctva.

Finanzpartner, a.s.
Sme renomovanou a významnou sprostredkovateľskou spoločnosťou na Slovensku. Pôsobíme na trhu sprostredkovania finančných služieb od roku 2008. Ponúkame niekoľko obchodných modelov spolupráce. Charakterizuje nás dodržanie obchodných dohôd počas celej doby spolupráce, dlhodobosť spolupráce a vysoká flexibilita podpory.
www.finanzpartner.sk
www.mamsvojsen.sk
ID: 4174364  Dátum zverejnenia: 15.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac