Skladník / Pomocný montážny pracovník

VEXCOLT CENTRAL EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Trstínska cesta, Trnava-Rázcestie
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800,- Eur pre začiatok + koncoročná odmena v závislosti od hospodárenia firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie nakládky a vykládky tovaru
- vedenie skladovej evidencie
- príprava a balenie tovaru podľa pokynov odbyt.oddelenia
- vykonávanie priebežných inventúr
- vykonávanie pomocných stavebných a montážnych prác
- 1-zmenová prevádzka

- koncoročná odmena v závislosti od hospodárenia firmy
- priebežné zvyšovania platu na základe kvality vykonávanej práce a ochoty ďalej sa učiť
- zadarmo Vám zabezpečíme ochranné pracovné pomôcky
- na služobné cesty možnosť využívať firemné vozidlo
- firemný telefón + notebook
- zabezpečenie potrebného preškolenia
- získanie skúseností v oblasti montáže dilatačných profilov, protipožiarneho tesnenia a pod.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook)
- preukaz na riadenie VZV je výhodou
- prax v skladovom hospodárstve je výhodou
- bezúhonnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť

VEXCOLT CENTRAL EUROPE s.r.o. je mladá dynamická firma, ktorá podniká na slovenskom trhu od roku 2006. Počas svojej činnosti už niekoľkokrát rozšírila okruh svojej pôsobnosti, ktorý v súčasnosti zahŕňa:
- komplexnú realizáciu stavieb v pozemnom staviteľstve
- vývoj, výrobu a odbornú montáž objektových dilatačných profilov
- pasívnu požiarnu bezpečnosť rôznych typov budov a stavieb
- znižovanie energetickej náročnosti budov pomocou solárnych systémov/generátorov tepla

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kvačalova 5
010 04 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Šimková
Tel.: +421905692755
E-mail: poslať životopis
ID: 3446030   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800,- Eur pre začiatok + koncoročná odmena v závislosti od hospodárenia firmy