Mzdár-ka/Personalista-tka

Frutree s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 2, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
16.1.2023 príp. dohodou
1 200 EUR/mesiacVýška mzdy bude stanovená pri osobnom pohovore v závislosti od skúseností a odbornosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Uskutočňovanie pracovných pohovorov, výberových konaní, zadávanie inzerátov
- Vyhotovenie pracovných zmlúv a ich dodatkov, sledovanie ich platnosti a platnosti pracovných povolení
- Vyhotovenie dokumentov pri ukončení PP
- Kompletná komunikácia s príslušnými úradmi (ZP, SP, DÚ, ÚPSVaR, IP, ŠU) - prihlášky, odhlášky, mesačné výkazy, hlásenia, prehľady, štatistiky
- Kompletné spracovanie a vedenie mzdovej agendy, vrátane RZD
- Zaúčtovanie miezd do účtovníctva
- Denné sledovanie počtu pracovníkov vo výrobe, kontrola a spracovanie dochádzok,
- Správa stravovania zamestnancov
- Komunikácia s personálnymi agentúrami a autobusovými prepravcami
- Sledovanie potreby a zabezpečovanie školení BOZP, PO, VZV
- Evidencia pridelených ochranných pracovných prostriedkov
- Sledovanie čerpania dovolenky
- Archivácia personálnej a mzdovej agendy
- Príspevky na rekreáciu, exekučné zrážky
- Vystavovanie rôznych potvrdení pre zamestnancov
- Reporty pre vedenie spoločnosti
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Monitoring legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej a personálnej agendy

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Teplé obedy - výber zo 4 druhov

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické - mzdy, personalistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

personalista/mzdár

Počet rokov praxe

3

*Znalosti Zákonníka práce a zákonov súvisiacich s pracovno-právnym vzťahom
* Znalosť SW Softip a Ron výhodou
*Aktívny prístup k práci, zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť, analytické myslenie, teamový hráč

Balíme a zušľachťujeme sušené ovocie, jadrá orechov a orechy v škrupine.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4464177  Dátum zverejnenia: 19.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac