Nastavovač/-ka výrobných zariadení - Špecialista

Frutree s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 2, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
900 - 1 400 EUR/mesiacmzda v závislosti od skúseností a odbornosti;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavovanie a kontrola technologických parametrov baliacich strojov a liniek
- Obsluha stroja na balenie v potravinárskom priemysle
- Komplexná starostlivosť o výrobné zriadenia
- Spustenie výroby podľa zadaných technologických parametrov
- Riešenie prípadných technologických problémov a ich zlepšovanie
- Činnosti spojené s výstavbou a údržbou zariadení
- Evidencia kontroly kvality výroby a zber výrobných dát v internom systéme
- Vedenie knihy stroja a zmenovej dokumentácie
- Vedenie malého tímu pracovníkov
- Vedenie prevádzkovej dokumentácie (práca s PC)

- teplé obedy - výber zo 4 jedál
- doprava z Trnavy a späť

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Počet rokov praxe

2

-Manuálna zručnosť, samostatnosť
-Pozitívny prístup a chuť k práci, zodpovednosť
-Dodržiavanie hygienických štandardov v potravinárskom priemysle
- Skúsenosti s riadením PLC, elektronikou vítané

Balíme a zušľachťujeme sušené ovocie, jadrá orechov a orechy v škrupine.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4376963  Dátum zverejnenia: 11.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac