Referent predaja

VETROPACK NEMŠOVÁ s.r.o.

Miesto práce
Nemšová
Termín nástupu
dohodou
1 130 EUR/mesiacZákladná mzda bude prehodnotená po skúšobnej dobe v trvaní 3 mesiacov. Mzda sa skladá z tarifnej triedy, výkonnostnej odmeny a osobného ohodnotenia. Ďalšie zvýšenie platu predpokladáme po zaškolení a prevzatí plnej zodpovednosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sledovanie vývoja zvereného segmentu
- spracovávanie podkladov pre plány predaja
- evidencia a spracovanie dopytov
- spracovanie ponúk, kúpnych zmlúv
- vystavenie, kontrola a evidencia kúpnych zmlúv v SAP
- evidencia a spracovanie objednávok od odberateľov
- koordinácia dodávok a ich expedícia
- sledovanie platobnej morálky odberateľov
- denné sledovanie doručenej korešpondencie a jej skoré vybavenie a archivácia
- prehľady plnenia uzavretých kúpnych zmlúv
- bežná korešpondencia podľa požiadaviek vedúceho predajnej skupiny
- telefónny a korešpondenčný styk s odberateľmi podľa potrieb plnenia úloh
- zabezpečenie a odosielanie vzoriek zákazníkovi
- navstupovanie a aktualizácia údajov o zákazníkovi
- riešenie sťažností a reklamácií odberateľov a kontrola realizácie prijatých opatrení (v spolupráci priamym nadriadeným a útvarom technických služieb)
- zúčastňovanie sa pravidelných i operatívnych porád v rámci predajného útvaru a ostatných porád na základe poverenia priameho nadriadeného

Stabilné a perspektívne zamestnanie v zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou výroby skla.

Zabezpečíme zaškolenie na danú pozíciu, školenie k odbornému rastu a bohatý sociálny program.

po úspešnom zapracovaní úprava mzdy.

-každoročné navýšenie mzdy k 1.januáru,

-pružná pracovná doba,

-1 x ročne vyplácaný vernostný a stabilizačný príspevok,

-1 x ročne príspevok na individuálnu rekreáciu vo výške 460€ po odpracovaní 24 mesiacov,

-príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,

-príspevok na stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení,

-pitný režim v letných mesiacoch,

-finančná odmena pri pracovnom jubileu a ďalšie peňažné aj nepeňažné benefity v priebehu roka.

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Podrobne preskúmame Vaše skúsenosti. Ak sa budete hodiť na danú pracovnú pozíciu, budeme Vás kontaktovať. V opačnom prípade budú v zmysle platnej legislatívy, Vaše osobné údaje do 6 mesiacov skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 MS Excel, MS Word, PowerPoint, Outlook
 SAP – užívateľ výhodou
 ELOGATE 4.4.2.4-1
 Obchodný zákonník

Spoločnosť VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou švajčiarskej spoločnosti VETROPACK. Spoločnosť ma viac ako 100 ročnú tradíciu. Je hlavným producentom obalového skla. V portfóliu je viac ako 200 druhov sklenených obalov. Skláreň ponúka širokú paletu tvarov a farieb svojich výrobkov. Obal zo skla volia tí výrobcovia, ktorí chcú zdôrazniť kvalitu alebo výnimočnosť svojho produktu. K najväčším zákazníkom patria výrobcovia nápojov a spracovatelia zeleniny a ovocia, napríklad spoločnosti St.Nicolaus, Heineken, Coca Cola, Hubert Sereď, Novofruct a iné.
Skupina Vetropack sa hlási k spoločenskej zodpovednosti a venuje veľkú pozornosť etike podnikania, trvalo udržateľnému rozvoju a ekológii.
VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o. má viac ako 420 zamestnancov a patrí k najstabilnejším zamestnávateľom v regióne, venuje pracovnému prostrediu a starostlivosti o zamestnancov veľkú pozornosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne Oddelenie
Tel.: +421918827609
E-mail: poslať životopis
ID: 4810016  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 130 EUR/mesiac