Elektromechanik s vyhláškou min §21 - §23

VETROPACK NEMŠOVÁ s.r.o.

Miesto práce
Nemšová
Termín nástupu
podľa dohody
od 800 € brutto záleží od skúseností kandidáta + príplatky nad rámec zákonníka práce ( základná zložka 652€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Kvalifikovaný odborník, ktorý vykonáva výmenu sortimentu, jeho zábeh, zmenu balenia, plánované revízie, opravy a preventívnu údržbu zariadení.

Stabilné a perspektívne zamestnanie v zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou výroby skla s možnosťou kariérneho rastu

Vernostný príspevok

Príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie – 3. pilier

Peňažné odmeny pri pracovných jubileách

Odchodné pri odchode do dôchodku nad rámec zákona

Dotácia na rekondičný pobyt pracovníkom na rizikových pracoviskách

Príspevok na rehabilitačno-kúpeľný pobyt pre všetkých zamestnancov

Bezplatné jazykové vzdelávanie

Zľavy na produkty spoločnosti

Stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení a príspevok na pitný režim

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Naši personalisti budú podrobne skúmať Vaše skúsenosti. Ak sa budete hodiť na danú pracovnú pozíciu, budeme Vás kontaktovať. V opačnom prípade budú v zmysle platnej legislatívy Vaše osobné údaje do 6 mesiacov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z. – min. §21.
- teamový hráč
- flexibilita
- rýchlo sa učí

Spoločnosť VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou švajčiarskej spoločnosti VETROPACK. Spoločnosť ma viac ako 100 ročnú tradíciu. Je hlavným producentom obalového skla. V portfóliu je viac ako 200 druhov sklenených obalov. Skláreň ponúka širokú paletu tvarov a farieb svojich výrobkov. Obal zo skla volia tí výrobcovia, ktorí chcú zdôrazniť kvalitu alebo výnimočnosť svojho produktu. K najväčším zákazníkom patria výrobcovia nápojov a spracovatelia zeleniny a ovocia, napríklad spoločnosti St.Nicolaus, Heineken, Coca Cola, Hubert Sereď, Novofruct a iné.
Skupina Vetropack sa hlási k spoločenskej zodpovednosti a venuje veľkú pozornosť etike podnikania, trvalo udržateľnému rozvoju a ekológii.
VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o. má viac ako 420 zamestnancov a patrí k najstabilnejším zamestnávateľom v regióne, venuje pracovnému prostrediu a starostlivosti o zamestnancov veľkú pozornosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 424028  Dátum zverejnenia: 3.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800 € brutto záleží od skúseností kandidáta + príplatky nad rámec zákonníka práce ( základná zložka 652€)