Teamleader zmeny

VETROPACK NEMŠOVÁ s.r.o.

Miesto práce
Železničná 207/9, 914 41 Nemšová
Termín nástupu
dohodou
od 687 € v hrubom základná mzda + 100€ prémie + zmenové príplatky ( cca 1050 eur) - závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizáciu pracovníčok a pracovníkov SZ
- V prípade potreby zastupovanie Zmenového majstra
- Dohľad nad kvalitou a periodickými kontrolami
- Dodržiavanie pravidiel FSSC
- Dodržiavanie pokynov nadriadeného
- Zastupovanie kontrolórov TK a operátorov baliacej linky
- Práca vhodná pre muža

- Stabilné a perspektívne zamestnanie v zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou
tradíciou výroby skla s možnosťou kariérneho rastu
- Vernostný príspevok
- Príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie – 3. pilier
- Peňažné odmeny pri pracovných jubileách
- Odchodné pri odchode do dôchodku nad rámec zákona
- Dotácia na rekondičný pobyt pracovníkom na rizikových pracoviskách
- Príspevok na rehabilitačno-kúpeľný pobyt pre všetkých zamestnancov
- Bezplatné jazykové vzdelávanie
- Zľavy na produkty spoločnosti
- Stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení a príspevok na pitný režim

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Naši personalisti budú podrobne skúmať Vaše skúsenosti. Ak sa budete hodiť na danú pracovnú pozíciu, budeme Vás kontaktovať. V opačnom prípade budú v zmysle platnej legislatívy Vaše osobné údaje skartované.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vhodných kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- Samostatnosť
- Flexibilita
- Organizačné schopnosti
- Ústretovosť
- Ukončené SŠ s maturitou
- Príjemné vystupovanie
- VZV výhodou
- Práca na zmeny
- Ochota učiť sa nové veci
- Práca s PC a dobrá úroveň MS Office

Spoločnosť VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou švajčiarskej spoločnosti VETROPACK. Spoločnosť ma viac ako 100 ročnú tradíciu. Je hlavným producentom obalového skla. V portfóliu je viac ako 200 druhov sklenených obalov. Skláreň ponúka širokú paletu tvarov a farieb svojich výrobkov. Obal zo skla volia tí výrobcovia, ktorí chcú zdôrazniť kvalitu alebo výnimočnosť svojho produktu. K najväčším zákazníkom patria výrobcovia nápojov a spracovatelia zeleniny a ovocia, napríklad spoločnosti St.Nicolaus, Heineken, Coca Cola, Hubert Sereď, Novofruct a iné.
Skupina Vetropack sa hlási k spoločenskej zodpovednosti a venuje veľkú pozornosť etike podnikania, trvalo udržateľnému rozvoju a ekológii.
VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o. má viac ako 420 zamestnancov a patrí k najstabilnejším zamestnávateľom v regióne, venuje pracovnému prostrediu a starostlivosti o zamestnancov veľkú pozornosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3473388  Dátum zverejnenia: 31.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 687 € v hrubom základná mzda + 100€ prémie + zmenové príplatky ( cca 1050 eur) - závisí od skúseností kandidáta