Obrábač kovov v stabilnej spoločnosti so stabilizačným bonusom

VETROPACK NEMŠOVÁ s.r.o.

Miesto práce
Nemšová
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 250 - 1 500 EUR/mesiacNástupný bonus vo výške 1 000€. Mzda sa skladá z tarifnej triedy (950€), príplatkov, výkonnostnej odmeny a osobného ohodnotenia. Navýšenie mzdy po skúšobnej dobe v trvaní 3 mesiacov v závislosti od úrovne zapracovania. Výška nástupného platu a jeho navyšovanie závisí od skúseností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov do nášho tímu, aby naše výrobné linky mohli naplno a bez porúch vyrábať sklenené obaly pre celý svet!
Ak ste zodpovedný, chcete sa ďalej bezplatne vzdelávať a hľadáte stabilného zamestnávateľa, ktorému záleží na svojich zamestnancoch - sme pre Vás tá správna voľba.

Aká bude Vaša náplň práce?
- rekonštrukcia foriem
- brúsenie deliacich rovín foriem
- vŕtanie podľa požiadaviek výroby
- gravírovanie a rytie podľa požiadaviek výroby
- leštenie (strojné) formového materiálu
- oprava drobných dielov
Zamestnanec na tejto pracovnej pozícii pracuje v trojzmennej nepretržitej prevádzke. Dĺžka úväzku je 7,5 hodiny a pol hodinová prestávka na obed.

Stabilné a perspektívne zamestnanie v zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou výroby skla s možnosťou kariérneho rastu.
Zabezpečíme zaškolenie na danú pozíciu a školenie k odbornému rastu.

BENEFITY:
- stabilizačný bonus 1 000€
- každoročné navýšenie mzdy k 1.januáru,
- 1 x ročne vyplácaný vernostný a stabilizačný príspevok,
- 1 x ročne príspevok na individuálnu rekreáciu vo výške 400€ po odpracovaní
24 mesiacov,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
- príspevok na stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení,
- pitný režim,
- finančná odmena pri pracovnom jubileu a ďalšie peňažné aj nepeňažné benefity v priebehu roka.
Výhodou v našej nepretržitej prevádzke je len 7,5 hodinový pracovný úväzok.

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Podrobne preskúmame Vaše skúsenosti. Ak sa budete hodiť na danú pracovnú pozíciu, budeme Vás kontaktovať. V opačnom prípade budú v zmysle platnej legislatívy, Vaše osobné údaje do 6 mesiacov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obrábač kovov, zvárač

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosti a praktické skúsenosti s brúsením, zváraním a zámočníckou prácou
Fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, zmysel pre zodpovednosť a tímovú prácu, dôslednosť

Spoločnosť VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou švajčiarskej spoločnosti VETROPACK. Spoločnosť ma viac ako 100 ročnú tradíciu. Je hlavným producentom obalového skla. V portfóliu je viac ako 200 druhov sklenených obalov. Skláreň ponúka širokú paletu tvarov a farieb svojich výrobkov. Obal zo skla volia tí výrobcovia, ktorí chcú zdôrazniť kvalitu alebo výnimočnosť svojho produktu. K najväčším zákazníkom patria výrobcovia nápojov a spracovatelia zeleniny a ovocia, napríklad spoločnosti St.Nicolaus, Heineken, Coca Cola, Hubert Sereď, Novofruct a iné.
Skupina Vetropack sa hlási k spoločenskej zodpovednosti a venuje veľkú pozornosť etike podnikania, trvalo udržateľnému rozvoju a ekológii.
VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o. má viac ako 420 zamestnancov a patrí k najstabilnejším zamestnávateľom v regióne, venuje pracovnému prostrediu a starostlivosti o zamestnancov veľkú pozornosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3452776  Dátum zverejnenia: 26.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac