Vodič motorového vozíka (Ref. č.: SKNEM-VMV-01)

VETROPACK NEMŠOVÁ s.r.o.

Miesto práce
Železničná 207/9, 914 41 Nemšová
Termín nástupu
dohoda
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800 € brutto záleží od skúseností kandidáta + príplatky nad rámec zákonníka práce ( základná zložka 604€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a obsluha motorových vozíkov
- prevoz materiálov a výrobkov
- uskladňovanie výrobkov
- práca na zmeny

Stabilné a perspektívne zamestnanie v zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou výroby skla s možnosťou kariérneho rastu

Vernostný príspevok

Príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie – 3. pilier

Peňažné odmeny pri pracovných jubileách

Odchodné pri odchode do dôchodku nad rámec zákona

Dotácia na rekondičný pobyt pracovníkom na rizikových pracoviskách

Príspevok na rehabilitačno-kúpeľný pobyt pre všetkých zamestnancov

Bezplatné jazykové vzdelávanie

Zľavy na produkty spoločnosti

Stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení a príspevok na pitný režim

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Naši personalisti budú podrobne skúmať Vaše skúsenosti. Ak sa budete hodiť na danú pracovnú pozíciu, budeme Vás kontaktovať. V opačnom prípade budú v zmysle platnej legislatívy Vaše osobné údaje do 6 mesiacov skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz vodiča motorového vozíka
- preukaz na výťahy
- teamový hráč
- flexibilita

Spoločnosť VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou švajčiarskej spoločnosti VETROPACK. Spoločnosť ma viac ako 100 ročnú tradíciu. Je hlavným producentom obalového skla. V portfóliu je viac ako 200 druhov sklenených obalov. Skláreň ponúka širokú paletu tvarov a farieb svojich výrobkov. Obal zo skla volia tí výrobcovia, ktorí chcú zdôrazniť kvalitu alebo výnimočnosť svojho produktu. K najväčším zákazníkom patria výrobcovia nápojov a spracovatelia zeleniny a ovocia, napríklad spoločnosti St.Nicolaous, Heineken, Coca Cola, Vitis Pezinok, Hubert Sereď, Pivovary Topvar, Budiš, Novofruct, Nestlé a iné. Viac ako 49% produkcie vyviezol VETROPACK v roku 2006 do zahraničia, pričom medzi najvýznamnejšie exportné trhy patria Maďarsko, Poľsko a Rusko.
Skupina Vetropack sa hlási k spoločenskej zodpovednosti a venuje veľkú pozornosť etike podnikania, trvalo udržateľnému rozvoju a ekológii.
VETROPACK NEMŠOVÁ, s.r.o. má viac ako 350 zamestnancov a patrí k najstabilnejším zamestnávateľom v regióne, venuje pracovnému prostrediu a starostlivosti o zamestnancov veľkú pozornosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničná 207/9
914 41 Nemšová

Kontakt

ID: 2785963   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 € brutto záleží od skúseností kandidáta + príplatky nad rámec zákonníka práce ( základná zložka 604€)