Obchodný zástupca vetCT

VetLINE, s. r. o.

Rakúsko, Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návšteva veterinárnych lekárov a veterinárnych ambulancií na Slovensku (západ) a v Rakúsku (východ)
- dosahovanie obchodných cieľov
- starostlivosť o existujúcich klientov
- vyhľadávanie nových klientov
- pravidelné reporty vedeniu spoločnosti
- vedenie obchodných rokovaní
- marketingové aktivity

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná zložka mzdy 700eur / + podiely z predaja cca 1300eur, + podiel z predaja po prekročení plánovaného obratu

- vzdelávací program
- mladý, dynamický a priateľský kolektív
- vstupy do fitness, wellness
- individuálne podmienky podľa výsledkov a samostatnosti
- firemné vozidlo, firemný telefón, notebook
- po dosiahnutí cielov variabilná pracovná doba

V predmete správy nezabudnite, prosím, uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
- životopis poiselajte e-mailom na [email protected]
- budeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich uvedené požiadavky
- zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu inzerovanej pracovnej pozície v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Veterinárny lekár / technické zameranie /

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Mac OS - základy
Microsoft Windows - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- príjemné vystupovanie
- prax a špecializácia v obore podmienkou
- odborný prístup ku klientom
- pozitívny vzťah k zvieratám
- zodpovednosť a precíznosť
- pracovné nasadenie
- nemecký jazyk podmienkou
- zdravotnícke vzdelanie výhodou

vetCT je špecializované pracovisko počítačovej tomografie so zameraním na diagnostiku spoločenských zvierat. Vyšetrenie poskytujeme pre psov, mačky, drobné a exotické zvieratá. Pomocou technologicky moderného vybavevenia značky Siemens, spoločne s odborníkmi MVDr.Ladislavom Stehlíkom /garant pracoviska/ a MVDr. Tamarou Zimanovou, ponúkame najvyššiu kvalitu diagnostiky na profesionalnej úrovni. Služby smerujeme na majiteľov spoločenských zvierat ako priame vyšetrenie s diagnostikou a služby pre referujúce pracoviská ako sú veterinárne kliniky, nemocnice či ambulancie. Posúvajme spoločne veterinárnu medicínu vpred aj pomocou CT vyšetrenia a poskytnime pre našich pacientov to najlepšie z modernej medicíny.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

vetCT
Staromestská 6/D
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Wirth
Tel.: +421 905 923 654
E-mail: poslať životopis
ID: 3750488   Dátum zverejnenia: 29.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy 700eur / + podiely z predaja cca 1300eur, + podiel z predaja po prekročení plánovaného obratu