Sales and service engineer – cz, sk, hu

VESUVIUS

Místo práce
Košice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 2 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zahraniční společnost Vesuvius Moravia, s.r.o. se sídlem v Třinci

hledá pro svou divizi „Advance refractories“ odborníka na pozici:

SALES AND SERVICE ENGINEER – CZ, SK, HU

Kolega je zodpovědný za realizaci instalací našich materiálů a provádění zkoušek u určených zákazníků fy Vesuvius. Odpovídá za specifické projekty v přidělené oblasti. Sleduje nejnovější technické a technologické trendy v oblasti žáruvzdorných materiálů. Aktivně vytváří podmínky pro partnerství fy Vesuvius se zákazníky ve svěřené oblasti. Ve spolupráci s M&T se podílí na vytváření technických řešení dle požadavků zákazníka v souladu s nejnovějšími technickými poznatky. Technicky se podílí na zavádění nových výrobků u zákazníků

Pracovní náplň:

· Realizace zakázek v souladu s firemními pravidly

· Aktivní budování vztahů se zákazníky

· Konzultace technických problémů zákazníků

· Realizace pravidelných návštěv u přidělených zákazníků – s ohledem na závažnost problému, významu či časových možností zákazníků

· Příprava nových technických řešení, konzultace stávajících a účast na procesu neustálého zlepšování přímo na pracovišti zákazníků

· Podílí se na přípravě cenových a technických nabídek pro svěřené zákazníky

Požadujeme:

· SŠ/ VŠ technického zaměření (preferujeme obory: metalurgie, žáruvzdorné materiály)

· 2 roky zkušeností na obdobné pozici

· Aktivní znalost angličtiny podmínkou (B2)

· Znalost maďarštiny výhodou

· Znalost výroby surového železa a oceli

· Orientace v oboru výroby a použití žáruvzdorných materiálů

· Znalost práce na PC (Excel, Outlook)

· Obchodně prodejní dovednosti výhodou

· Komunikačně zdatnou osobnost

· Schopnost pracovat pod tlakem

· Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, schopnost týmové práce i samostatného fungování

Nabízíme:

· Zaměstnání v silné zahraniční společnosti

· Odborné zaškolení a systém stálého vzdělávání

· Mzdové ohodnocení odpovídající zastávané pozici a pracovním výsledkům

· Zodpovědnou a samostatnou pozici

· Zaměstnanecké benefity

· Nástup ihned/ dohodou

· Služební auto i k soukromým účelům

· Místo výkonu práce: Košice + Časté služební cesty – Česko, Maďarsko

· Možnost práce z home office

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4132617  Dátum zverejnenia: 30.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc