Skladník - zásobovač

VESTILE, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac+ diéty alebo stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava materiálu a zásobovanie stavieb materiálom
- práca s materiálom v sklade
- evidencia skladového hospodárstva
- starostlivosť o vozový park a drobný majetok spoločnosti
- rôzne pomocné práce súvisiace s prevádzkou skladu

Sme spoločnosť Vestile, s.r.o. pôsobiaca v obore stavebníctva a väčšina našich zákaziek je realizovaných v Bratislave. Práca teda vyžaduje aj cestovanie do Bratislavy na 1-3 dni v týždni (ubytovanie je zabezpečené a hradí ho zamestnávateľ). Ostatné dni je práca vykonávaná v našom sklade v B.Bystrici.

- ponúkame prácu na plný úväzok
- hľadáme kolegu na dlhodobejšiu spoluprácu
- úvodné zaškolenie
- diéty / stravné lístky

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite nám prosím Váš životopis vrátane Vašich kontaktov e-mailom. Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov, ktorých radi uvítame na pracovnom pohovore. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je vlastnenie vodičského preukazu sk. B (aktívny vodič).
Výhodou je vlastnenie preukazu na VZV, nie však podmienkou.

Spoločnosť sa zaoberá malo a veľkoobchodom s obkladmi, dlažbami, sanitárnou keramikou a stavebnými prácami.

www.vest.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3203429  Dátum zverejnenia: 15.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac