Backend Developer - Node.js (SaaS FinTech)

Vestberry, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
2 000 - 6 000 EUR/mesiac(živnosť/faktúra). Výška platu podľa schopností a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vo Vestberry posledného 4.5 roka spoločne budujeme fintech nástroj, ktorý pomáha spravovať už viac ako $6 miliard investícií v private equity a venture capital fondoch. Počet klientov využívajúcich náš softvér stabilne rastie, a s nimi aj potrebný objem práce na vylepšeniach a novej funkcionalite. Preto hľadáme do tímu ďalšieho Node.js backendistu.

Hlavnou náplňou práce sú úpravy nášho produktu a vývoj nových modulov. Náš tech stack obsahuje technológie ako Node.js, React, PostgreSQL, Apollo, GraphQL, AWS a pod. Jedinou nutnou technologickou podmienkou je ale len dostatočná skúsenosť s Node.js (1 rok a viac)

Najdôležitejším predpokladom pre úspešné pôsobenie na tejto pozícii je ale schopnosť rýchlo porozumieť novej oblasti.
◉ Máš analytické myslenie a potrebu skutočne rozumieť veciam, ktoré programuješ?
◉ Láka ťa možnosť do detailov preniknúť do pravidiel sveta venture capital a private equity?
◉ Chceš pochopiť ako sa na startupy pozerajú samotní investori?
◉ Chceš vedieť aké metriky zbierajú, ako fungujú, a čo musia naopak oni reportovať inštitúciám a jednotlivcom, ktorí im zverili svoje peniaze?
Pokiaľ si na uvedené otázky odpovedal(a) kladne, neváhaj a ozvi sa.

◉ Možnosť flexibilne si vybrať medzi prácou z domu a prácou z modernej kancelárie priamo v centre Bratislavy (máme samostatný office v rámci Campus Cowork na Staromestskej ulici)
◉ Káva v kancelárii grátis
◉ Multisport karta
◉ Pravidelné teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

◉ viacročné skúsenosti s Javascriptom/Typescriptom a Node.js
◉ znalosť programovania backendu
◉ znalosť práce s relačnými databázami
◉ dobrá orientácia vo webových technológiách
◉ samostatnosť
◉ dobré analytické myslenie a schopnosť rýchlo sa naučiť novú oblasť
◉ GraphQL (skúsenosti alebo ochota sa to doučiť)
◉ nice to have skills/skúsenosti: Docker, AWS

About Vestberry

We believe Vestberry is an opportunity to work on a successful local project in the fintech sector with clients worldwide. It's still “just work,” and we try not to take ourselves too seriously, but we place importance on creating an environment where we can enjoy ourselves most of the time.

For the last four years, we've been building a fintech analytical tool that's helping Private Equity & Venture Capital companies manage $10+ billion invested in 3,700+ companies that are trying to solve the world’s most pressing challenges, from climate change to mental health.

We are on the track to become the industry's standard for portfolio management thanks to customers like Atomico - the 2nd largest venture capital firm in Europe, which invested in companies like Wolt, Skype, and Stripe.

You can read more about us at https://vestberry.com/blog.
ID: 4528925  Dátum zverejnenia: 1.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac