Ortoptická sestra

VESELY Očná Klinika, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
od septembra 2020
800 EUR/mesiacplat od 800 Eur (základná zložka) + variabilná zložka, plat dohodou na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce spočíva v práci v očnej ambulancii (samostatné vykonávanie pleopticko - ortoptických cvičení, vykonávanie cvičení na ortoptických prístrojoch, obsluhovanie oftalmologických prístrojov), spolupráca s dieťaťom.

jednosmenná prevádzka
voľné víkendy
stabilná pracovná doba
podpora vzdelávania
bonusy
príjemné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

komunikatívnosť, usilovnosť, ústretovosť, pozitívny prístup ku klientom, príjemné vystupovanie, tímový duch

VESELY | Očná Klinika je špecializovaná neštátna očná klinika poskytujúca kompletnú očnú starostlivosť - od vyšetrení až po operačné zákroky. V súčasnosti pozostáva z 9 pracovísk po celom Slovensku.

Pracovisko VESELY Očná Klinika – Tkanivové zariadenie sa zaoberá prípravou očných tkanivových a bunkových transplantátov pre klinické použitie a ich poskytovaním zdravotníckym transplantačným pracoviskám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3921543  Dátum zverejnenia: 8.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac