Zdravotnícky asistent

VESELY Očná Klinika, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacod 1200€/mesiac (platové podmienky sú závislé na pracovných skúsenostiach uchádzača a budú dohodnuté na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou tímu skvelých ľudí v prostredí, kde panuje príjemná atmosféra, dobrá nálada, vľúdne prijatie, kolegyne so zmyslom pre humor, ale aj vzájomnú podporu. Hľadáme zdravotnú asistentku na operačnú sálu, ktorá má zmysel pre presnosť, je vnímavá, empatická, komunikatívna a má zmysel pre zodpovednosť. Každý nový zamestnanec prejde procesom adaptácie, kde ho do všetkého zaučíme a podporíme.
Pridajte sa do nášho tímu, spoločne nám to pôjde lepšie.

výborný kolektív
moderné pracovné prostredie v centre Bratislavy
výborná dostupnosť
stabilná pracovná doba od 7:00 d 15:30h od pondelka do piatku
voľné víkendy
firemné vzdelávanie
bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VESELY | Očná Klinika je špecializovaná neštátna očná klinika poskytujúca kompletnú očnú starostlivosť - od vyšetrení až po operačné zákroky. V súčasnosti pozostáva z 9 pracovísk po celom Slovensku.

Pracovisko VESELY Očná Klinika – Tkanivové zariadenie sa zaoberá prípravou očných tkanivových a bunkových transplantátov pre klinické použitie a ich poskytovaním zdravotníckym transplantačným pracoviskám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3583338  Dátum zverejnenia: 22.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac