Koordinátor zdravotnej starostlivosti/recepcia

VESELY Očná Klinika, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Marec 2024
1 000 EUR/hod.od 1000 € (platové podmienky sú závislé na pracovných skúsenostiach uchádzača a budú dohodnuté na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou tímu skvelých ľudí v prostredí, kde panuje príjemná atmosféra, dobrá nálada, vľúdne prijatie, kolegyne so zmyslom pre humor, ale aj vzájomnú podporu. Hľadáme recepčnú, ktorá je vnímavá, empatická, komunikatívna a má zmysel pre zodpovednosť.

moderné pracovné prostredie
výborná dostupnosť
stabilná pracovná doba od 7:00 d 15:30h od pondelka do piatku
voľné víkendy
firemné vzdelávanie
bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

komunikatívnosť, usilovnosť, ústretovosť, pozitívny prístup ku klientom

VESELY | Očná Klinika je špecializovaná neštátna očná klinika poskytujúca kompletnú očnú starostlivosť - od vyšetrení až po operačné zákroky. V súčasnosti pozostáva zo 7 pracovísk po celom Slovensku.

Pracovisko VESELY Očná Klinika – Tkanivové zariadenie sa zaoberá prípravou očných tkanivových a bunkových transplantátov pre klinické použitie a ich poskytovaním zdravotníckym transplantačným pracoviskám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1474431  Dátum zverejnenia: 21.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/hod.