Hľadáme lektora krúžkov Veselej vedy na brigádu v Pezinku

Veselá veda Slovensko o.z.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
7 EUR/hod.Bonusy pre lektorov: za všetky odučené hodiny +1€/ hodina ak neklesne počet detí na krúžku +1€/hodina za zodpovedné vedenie krúžku +1€/hodina Príplatky: pri učení 2 krúžkov na 2 rôznych školách +1€ / hodina pri učení 3 krúžkov na 3 rôznych školách +2€ / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lektora krúžkov Veselej vedy v Pezinku:

- Učenie krúžkov Veselej vedy na školách.

- Zmysluplná a naplňujúca činnosť, ktorá baví nielen deti ale aj Vás.

- Atraktívne a s výsledkami rastúce finančné ohodnotenie.

- Uchádzačov preškolíme, obsahovú náplň lekcií a pomôcky dodáme.

- Zázemie aj administratívny systém zaistíme.

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Príprava a realizácia výučby krúžkov Veselej vedy na školách.

- Komunikácia s rodičmi a školami.

Pracovná doba typická pre pozíciu:

- Brigáda na dohodu o pracovnej činnosti.

- Pracovný čas podľa dohody, väčšinou poobede počas pracovných dní.

- V našej firme sa budeš cítiť skvelo v modernom a dobre vybavenom pracovnom prostredí, kde budeš môcť poskytnúť deťom kvalitné vzdelanie.

- Budeme ťa podporovať a pomôžeme ti v rozvoji tvojich pedagogických schopností.

- Pracovanie s deťmi a vedenie krúžkov ti umožní získať nové skúsenosti a zlepšiť svoje vedenie.

- V našom priateľskom kolektíve budeš mať príležitosť spolupracovať a cítiť sa skvelo.

- Okrem finančnej odmeny ťa čakajú aj pravidelné školenia. Máš aj možnosť získať ďalšie benefity v našej firme.

Informácie o výberovom konaní

Krúžky sú vo štvrtky 14:00-15:00 a 15:15-16:15

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vo Veselej vede môže byť lektorom každý, kto je spoľahlivý a zodpovedný, má nadšenie pre prácu s deťmi a túžbu sprevádzať ich na ceste objavovania prírodných zákonov. A je jedno, či ide o študenta alebo maminku na materskej, aktívneho dôchodcu či učiteľa, ktorý to chce skúsiť inak než je obvyklé v rámci výuky na väčšine škôl.
Tu je jeden z pokusov, ktorý budete s deťmi robiť a zároveň príklad videa, ktoré posielame ako metodickú podporu.

Sme nezisková organizácia Veselá veda a našim poslaním je prebúdzať záujem o prírodné vedy a technické odbory u detí. Od roku 2011 organizujeme na 1. stupni základných škôl krúžky zábavných vedeckých pokusov z chémie, biológie a fyziky. Cez prázdniny organizujeme prímestské tábory a projektové dni s rovnakou tematikou. Naše krúžky navštevuje kazdoročne vyše 6000 detí vo viac ako 450 školách v ČR a SR. Veselú vedu založila Martina Fialová.
ID: 4669289  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.