Samostatný strojný konštruktér - senior

VESCON Automation s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 1000€ (úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta) + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projekcia strojných zariadení, jednoúčelových strojov
- ideové návrhy zariadení, tvorba konceptov, inovatívne riešenia
- konštrukčné práce (vytváranie 3D a 2D návrhov)
- konštrukcia prípravkov, dopravníkovej a manipulačnej techniky
- tvorba kompletnej technickej dokumentácie
- plánovanie projektov do výroby
- dohľad nad inštaláciou a realizáciou projektov
- spolupráca na tvorbe cenových ponúk a cenových odhadov
- práca v Autodesk Vault (pokročilý)

- práca na rôznorodých projektoch
- školenia odborné a školenia na osobnostný rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý
CATIA - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• Prax v automobilovom priemysle výhodou,
• prax vo výrobe prípravkov a nástrojov výhodou,
• schopnosť navrhovať technické riešenia.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa automatizáciou výrobných procesov, vývojom a výrobou technologických zariadení v rôznych priemyselných oblastiach so zameraním hlavne na automobilový priemysel. Sme súčasťou nadnárodnej skupiny Vescon Group a na Slovensku pôsobíme od roku 2001 a robíme projekty doma aj v zahraničí pre veľké automobilové firmy (Slovensko, Nemecko, Čechy, Maďarsko, atď.).

Svojim zákazníkom poskytujeme komplexné dodávky riešení v oblasti automatizácie, robotiky, vývoja a výroby strojov a technologických zariadení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3406915  Dátum zverejnenia: 31.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000€ (úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta) + 13.plat