Logo VERY GOODIES SK s. r. o.

Projektovo-technický manažer

VERY GOODIES SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy až do výšky 50%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť, analýza, riadenie a koordinácia prideleného projektu súvisiaceho s automatmi a bezhotovostným systémom vo všetkých jeho fázach

- identifikácia rizík, navrhovanie preventívnych opatrení a podieľanie sa na zvyšovaní efektívnosti a produktivity poskytovanej služby

- zvyšovanie svojich odborných vedomosti a aplikovanie ich do procesov

- účasť na veľtrhoch, odborných prezentáciách, workshopoch, seminároch a školeniach

- podporovanie obchodného tímu pri výbere vhodných riešení a vyhľadávanie nových dodávateľov podľa aktuálnych požiadaviek našich zákazníkov

- poskytovanie technickej podpory pri výbere dodávateľov, zariadení a príslušenstva so zreteľom na prevádzkové náklady

- komunikácia s dodávateľmi automatov, bezhotovostných systémov, náhradných dielov a výdajných zariadení

- zodpovednosť za prípravu technickej dokumentácie a aktívne sa podieľanie na technických riešeniach v spolupráci s technickým, prevádzkovým a obchodným oddelením.

- účasť na rokovaniach so zákazníkmi a špecifikácia ich požiadaviek a následná príprava technického riešenia

- dohľad pri prvej inštalácii a riešení nedostatkov

- analýza nákladov technického oddelenia

​ČO MÔŽEŠ OD PRÁCE VO VERY GOODIES SK OČAKÁVAŤ AJ TY?
​- Možnosť použivať služobné motorové vozidlo na súkromné účely
​- Výkonnostné bonusy
​- Dlhodobé a stabilné zamestnanie
​- Priateľská atmosféra a dobrá nálada
​- Odborné zaškolenie, možnosť ďalšieho vzdelávania
​- Pitný režim (teplé a studené nápoje)
​- Možnosť využívania karty Multisport
​- Zamestnanecké zľavy na tovar v našom e-shope
​- Darčekové poukážky pri rôznych životných udalostiach
​- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
​- Samozrejmosťou je pre nás stravné v hodnote 5,85 €/deň (zamestnávateľ hradí 55% z ceny stravného a 10% budeš mať uhradené zo sociálneho fondu – doplatok zamestnanca len vo výške 35% z ceny stravného - 2,04 €/deň) alebo finančný príspevok na stravovanie v rovnakej výške 3,81 €/deň
​- Práca v stabilnej spoločnosti (samozrejmosťou je výplata 10. deň v mesiaci pripísaná na účet)​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Power BI - Základy
PostgreSQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technické zameranie

Počet rokov praxe

3

Ovládanie nemeckého alebo talianského jazyka výhodou

Naša spoločnosť VERY GOODIES SK s.r.o. je jedna z firiem spadajúcich do skupiny Mattoni 1873 a sme lídrom na vendingovom trhu v strednej Európe. Medzi lídrov v obore patríme najmä vďaka používaným technológiám, schopným ľudom a neustálemu vývoju firemných stratégií. Pôsobíme na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, kde poskytujeme komplexné služby a riešenia v oblasti prevádzkovania nápojových a predajných automatov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4812171  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac