Servisný technik WMF, vending – Trnava

VERY GOODIES SK s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacZaujímavé pravidelné mesačné odmeny a bonusy podla splnenia nastavených kritérií.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím servisných technikov práve hľadá kolegu alebo kolegyňu na pobočku pre Trnavu a okolie. Aká by bola tvoja náplň práce?

- opravy, preventivná údržba a čistenie automatov a kavomatov vo svojom regiónu u našich zákazníkov

- identifikácia porúch- inštalácia a deinštalácia automatov u našich zákazníkov

- vedenie dokumentácie

ČO MÔŽEŠ OD PRÁCE VO VERY GOODIES SK OČAKÁVAŤ AJ TY?
- Výkonnostné bonusy
- Dlhodobé a stabilné zamestnanie
- Priateľská atmosféra a dobrá nálada
- Odborné zaškolenie, možnosť ďalšieho vzdelávania
- Pitný režim (teplé a studené nápoje)
- Možnosť využívania karty Multisport
- Zamestnanecké zľavy na tovar v našom e-shope
- Darčekové poukážky pri rôznych životných udalostiach
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- Samozrejmosťou je pre nás stravné v hodnote 5,85 €/deň (zamestnávateľ hradí 55% z ceny stravného a 10% budeš mať uhradené zo sociálneho fondu – doplatok zamestnanca len vo výške 35% z ceny stravného - 2,04 €/deň) alebo finančný príspevok na stravovanie v rovnakej výške 3,81 €/deň
- Práca v stabilnej spoločnosti (samozrejmosťou je výplata 10. deň v mesiaci pripísaná na účet)

Ak ťa zaujala táto pozícia a nebojíš sa naučiť niečo nové pošli nám životopis a môžme sa stretnúť na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnická

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vyhláška el. 1996/74 par. 21 a nasl.

Naša spoločnosť VERY GOODIES SK s.r.o. je jedna z firiem spadajúcich do skupiny Mattoni 1873 a sme lídrom na vendingovom trhu v strednej Európe. Medzi lídrov v obore patríme najmä vďaka používaným technológiám, schopným ľudom a neustálemu vývoju firemných stratégií. Pôsobíme na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, kde poskytujeme komplexné služby a riešenia v oblasti prevádzkovania nápojových a predajných automatov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4793830  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac