Obchodný/á zástupca/kyňa - Slovensko

VERY GOODIES SK s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 100 EUR/mesiac+ variabilná zložka do výšky 50% + ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme nové posily! Hľadáme človeka na pozíciu obchodného zástupcu, ktorý ma s touto pozíciou minimálne ročnú skúsennosť.

Aká bude vaša úloha?

- vyhľadávanie nových zákazníkov a prezentovanie produktov
- vedenie obchodných stretnutí
- obchodné stretnutia s existujúcimi a novými zákazníkmi
- reportovanie nadriadenému

ČO MÔŽEŠ OD PRÁCE VO VERY GOODIES SK OČAKÁVAŤ AJ TY?
- Možnosť použivať služobné motorové vozidlo na súkromné účely
- Výkonnostné bonusy
- Dlhodobé a stabilné zamestnanie
- Priateľská atmosféra a dobrá nálada
- Odborné zaškolenie, možnosť ďalšieho vzdelávania
- Pitný režim (teplé a studené nápoje)
- Možnosť využívania karty Multisport
- Zamestnanecké zľavy na tovar v našom e-shope
- Darčekové poukážky pri rôznych životných udalostiach
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- Samozrejmosťou je pre nás stravné v hodnote 5,85 €/deň (zamestnávateľ hradí 55% z ceny stravného a 10% budeš mať uhradené zo sociálneho fondu – doplatok zamestnanca len vo výške 35% z ceny stravného - 2,04 €/deň) alebo finančný príspevok na stravovanie v rovnakej výške 3,81 €/deň
- Práca v stabilnej spoločnosti (samozrejmosťou je výplata 10. deň v mesiaci pripísaná na účet)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Oceňujeme schopnosť samostatne pracovať a proaktívny prístup.
Ovládanie anglického jazyka výhodou nie však podmienkou.

Naša spoločnosť VERY GOODIES SK s.r.o. je jedna z firiem spadajúcich do skupiny Mattoni 1873 a sme lídrom na vendingovom trhu v strednej Európe. Medzi lídrov v obore patríme najmä vďaka používaným technológiám, schopným ľudom a neustálemu vývoju firemných stratégií. Pôsobíme na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, kde poskytujeme komplexné služby a riešenia v oblasti prevádzkovania nápojových a predajných automatov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4777817  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac