Doplňovanie nápojových a potravinových automatov - Podbrezová, Brezno, Banská Bystrica

VERY GOODIES SK s. r. o.

Miesto práce
Podbrezová
Termín nástupu
ihneď
770 - 1 050 EUR/mesiac(odmeny podľa náročnosti prideleného regiónu a podľa toho, ako sa vám bude dariť plniť stanovené ciele)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho prevádzkového tímu v PODBREZOVEJ a v BANSKEJ BYSTRICI hľadáme nové posily!

AKÁ JE NAŠA NÁPLŇ PRÁCE?
@ DOPĹŇANIE produktov do predajných automatov – sladkosti, bagety, nápoje, káva
@ Starostlivosť o čistotu automatov
@ Práca s tovarom – kontrola exspirácie, inventúry
@ Vedenie dodávkového vozidla (do 3,5t)
@ ZASTUPOVANIE kolegov v susediacich regiónoch počas čerpania dovoleniek, PN,..

ČO MÔŽETE OD PRÁCE VO VERY GOODIES SK OČAKÁVAŤ AJ VY?
@ Dlhodobé zamestnanie
@ Výkonnostné a vernostné bonusy
@ Odborné zaškolenie
@ Priateľskú atmosféru, dobrú náladu a všadeprítomnú vôňu kávy
@ Prácu iba na jednu zmenu (6:00 -14:30)
@ Stravné v hodnote 4,8 €/deň alebo finančný príspevok na stravovanie
@ Zamestnanecké zľavy na tovar v našom eshope
@ Darčekové poukážky pri rôznych životných udalostiach
@ Pitný režim (teplé a studené nápoje)
@ Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
@ Možnosť využívať kartu Multi-sport
@ Stabilnú spoločnosť (samozrejmosťou je výplata v 10. deň v mesiaci pripísaná na účet)

Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme len vybranných uchádzačov, ktorí vyhovujú kritériám pracovnej ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

@ zodpovednosť a spoľahlivosť
@ dobrá fyzická kondícia

Naša spoločnosť VERY GOODIES SK s.r.o. je jedna z firiem spadajúcich do skupiny Mattoni 1873 a sme lídrom na vendingovom trhu v strednej Európe. Medzi lídrov v obore patríme najmä vďaka používaným technológiám, schopným ľudom a neustálemu vývoju firemných stratégií. Pôsobíme na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, kde poskytujeme komplexné služby a riešenia v oblasti prevádzkovania nápojových a predajných automatov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4433715  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac