Doplňovanie vendingových automatov - Trnava

VERY GOODIES SK s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
770 - 1 050 EUR/mesiac(odmeny podľa náročnosti prideleného regiónu a podľa toho, ako sa vám bude dariť plniť stanovené ciele)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho prevázkového tímu v ZAVARE hľadáme nové posily!

AKÁ JE NAŠA NÁPLŇ PRÁCE?
@ Dopĺňanie produktov do predajných automatov – sladkosti, bagety, nápoje, káva
@ Starostlivosť o čistotu automatov
@ Práca s tovarom – kontrola exspirácie
@ Vedenie dodávkového vozidla (do 3,5t)

@ Pracujeme na dve zmeny: ranná (5:00 – 13:15) a poobedná (13:15- 21:30)

ČO MÔŽETE OD PRÁCE VO VERY GOODIES SK OČAKÁVAŤ AJ VY?
@ Dlhodobé zamestnanie
@ Výkonnostné a vernostné bonusy
@ Odborné zaškolenie
@ Priateľskú atmosféru, dobrú náladu a všadeprítomnú vôňu kávy
@ Prácu iba na dve zmeny, nočných zmien sa obávať nemusíte
@ Samozrejmosťou je pre nás stravné v hodnote 4,5 €/deň alebo finančný príspevok na stravovanie
@ Zamestnanecké zľavy na tovar, s ktorým pracujeme
@ Darčekové poukážky pri rôznych životných udalostiach
@ Pitný režim (teplé a studené nápoje)
@ Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
@ Možnosť využívať kartu Multi-sport
@ Stabilnú spoločnosť (samozrejmosťou je výplata 10. deň v mesiaci pripísaná na účet)

Ak Vás to, čo ste sa zatiaľ o nás dozvedeli, zaujalo budeme radi ak nám zašlete svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- dobrá fyzická kondícia

Naša spoločnosť VERY GOODIES SK s.r.o. je jedna z firiem spadajúcich do skupiny Mattoni 1873 a sme lídrom na vendingovom trhu v strednej Európe. Medzi lídrov v obore patríme najmä vďaka používaným technológiám, schopným ľudom a neustálemu vývoju firemných stratégií. Pôsobíme na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, kde poskytujeme komplexné služby a riešenia v oblasti prevádzkovania nápojových a predajných automatov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4333639  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac