Doplňovanie nápojových automatov / Trnava

VERY GOODIES SK s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
700 - 850 EUR/mesiac+ ďalšie bonusy podľa náročnosti prideleného regiónu a podľa toho, ako sa ti bude dariť plniť stanovené ciele

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorého nebaví stereotyp a rád by sa pridal do nášho prevádzkového tímu v Zavare.

Čo od teba očakávame? V prvom rade, chuť pracovať, zodpovednosť a spoľahlivosť. Navyše, ak si tímový hráč, vlastníš vodičský preukaz typu B a si v dobrej fyzickej kondícii, výborne! Ostáva už len poslať nám svoj životopis a zastaviť sa na pohovor.

Aká bude tvoja náplň práce?
-Tvojou úlohou bude dopĺňať snacky, nápoje a kávu do automatov. To sa, samozrejme, nezaobíde bez komunikácie so zákazníkmi a aby boli všetci spokojní, bude potrebné, aby si mal prehľad o tom, s akým tovarom pracuješ a v akom je stave.

- Zaujímavé výkonnostné a vernostné bonusy
- Pracujeme na dve zmeny, nočných šícht sa obávať nemusíš
- Samozrejmosťou je pre nás stravné v hodnote 4 €/deň
- Zamestnanecké zľavy na tovar, s ktorým pracujeme
- Myslíme aj na tvoje súkromie, ponúkame preto darčekové poukážky pri rôznych životných udalostiach
- Pitný režim je samozrejmosťou (teplé a studené nápoje)
- Prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie
- Sme stabilná spoločnosť (samozrejmosťou je výplata 10. deň v mesiaci pripísaná na účet)

Ak ťa náš inzerát zaujal,pošli nám svoj životopis a my sa ozveme čo najskôr.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť VERY GOODIES SK s.r.o. je jedna z firiem spadajúcich do skupiny Mattoni 1873 a sme lídrom na vendingovom trhu v strednej Európe. Medzi lídrov v obore patríme najmä vďaka používaným technológiám, schopným ľudom a neustálemu vývoju firemných stratégií. Pôsobíme na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, kde poskytujeme komplexné služby a riešenia v oblasti prevádzkovania nápojových a predajných automatov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3998504  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac