Doplňovanie nápojových automatov - Trnava

VERY GOODIES SK s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Hľadáme človeka, ktorého nebaví stereotyp a rád by sa pridal do tímu skvelých kolegov. Čo od teba potrebujeme? V prvom rade, chuť pracovať, zodpovednosť a spoľahlivosť. Navyše, ak si tímový hráč, komunikácia so zákazníkmi ti nerobí problém, vlastníš vodičský preukaz typu B a si v dobrej fyzickej kondícii, výborne! Ostáva už len poslať nám svoj životopis a zastaviť sa na pohovor.

Aká bude tvoja náplň práce?
-Tvojou úlohou bude dopĺňať snacky, nápoje a kávu do automatov. To sa, samozrejme, nezaobíde bez komunikácie so zákazníkmi a aby boli všetci spokojní, bude potrebné, aby si mal prehľad o tom, s akým tovarom pracuješ a v akom je stave.
-Medzi ďalšie zodpovednosti bude patriť čistota automatov a ak dokážeš na mieste opraviť drobné poruchy, skvelé!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

630 - 850 €/brutto + ďalšie bonusy podľa náročnosti prideleného regiónu a podľa toho, ako sa ti bude dariť plniť stanovené ciele

- V našom kolektíve vládne priateľská atmosféra, budeš sa u nás cítiť ako doma a jednoznačne s nami nebude nuda. Veď uvidíš na teambuildingoch a firemných akciách.
- Zaujímavé výkonnostné bonusy
- Práca na dve zmeny, nočných šícht sa obávať nemusíš
- Zamestnanecké zľavy na tovar, s ktorým pracujeme
- Myslíme aj na tvoje súkromie, ponúkame preto darčekové poukážky pri svadbe, narodení dieťaťa či narodeninách
- Pitný režim je samozrejmosťou, o svojich zamestnancov sa staráme, ponúkame preto teplé a studené nápoje. Okrem toho, o tvoju kondičku sa postará Multi-sport karta
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Práca v stabilnej spoločnosti (samozrejmosťou je výplata 10. deň v mesiaci pripísaná na účet)

Ak ťa náš inzerát zaujal, neváhaj už ani minútu. Ideálne totiž je, ak sa k nám vieš na plný úväzok pridať hneď. Pošli nám svoj životopis a my sa ozveme čo najskôr.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VERY GOODIES je líder na vendingovom trhu v strednej Európe, pôsobí v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku. Poskytujeme komplexné služby a riešenia v oblasti prevádzkovania nápojových a predajných automatov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VERY GOODIES SK, s. r. o.
Nová Rožňavská 134/a
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Lukáčová
E-mail: poslať životopis
ID: 3804965   Dátum zverejnenia: 7.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   630 - 850 €/brutto + ďalšie bonusy podľa náročnosti prideleného regiónu a podľa toho, ako sa ti bude dariť plniť stanovené ciele