Doplňovanie nápojových automatov - Bratislava a okolie

VERY GOODIES SK s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
630 - 850 €/brutto + ďalšie bonusy podľa náročnosti prideleného regiónu a podľa toho, ako sa ti bude dariť plniť stanovené ciele

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu, ktorá bude opakom stereotypu, ponúkne ti stabilitu a možnosť pracovať v kolektíve skvelých ľudí, no zatiaľ si neuspel? Ďalej hľadať nemusíš, do tímu totiž hľadáme nové posily. Ak si v tíme ako doma no dokážeš pracovať aj samostatne, rád komunikuješ s ľuďmi a k tomu dokážeš prevziať zodpovednosť za zverené hodnoty, pošli nám svoj životopis a zastav sa u nás na pohovor.

.....Aká bude tvoja náplň práce?

-Tvojou úlohou bude dopĺňať snacky, nápoje a kávu do automatov. To sa, samozrejme, nezaobíde bez komunikácie so zákazníkmi a aby boli všetci spokojní, bude potrebné, aby si mal prehľad o tom, s akým tovarom pracuješ a v akom je stave.
-Medzi ďalšie zodpovednosti bude patriť čistota automatov a ak dokážeš na mieste opraviť drobné poruchy, skvelé!

- V našom kolektíve vládne priateľská atmosféra, budeš sa u nás cítiť ako doma a jednoznačne s nami nebude nuda. Veď uvidíš na teambuildingoch a firemných akciách.
- Zaujímavé výkonnostné bonusy
- Práca na jednu zmenu, nočných šícht sa obávať nemusíš (6:00 - 14:30)
- Zamestnanecké zľavy na tovar, s ktorým pracujeme
- Myslíme aj na tvoje súkromie, ponúkame preto darčekové poukážky pri svadbe, narodení dieťaťa či narodeninách
- Pitný režim je samozrejmosťou, o svojich zamestnancov sa staráme, ponúkame preto teplé a studené nápoje. Okrem toho, o tvoju kondičku sa postará Multi-sport karta
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Práca v stabilnej spoločnosti (samozrejmosťou je výplata 10. deň v mesiaci pripísaná na účet)

Ak ťa náš inzerát zaujal, neváhaj už ani minútu. Ideálne totiž je, ak sa k nám vieš na plný úväzok pridať hneď. Pošli nám svoj životopis a my sa ozveme čo najskôr.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Naša spoločnosť VERY GOODIES SK s.r.o. je jedna z firiem spadajúcich do skupiny Mattoni 1873 a sme lídrom na vendingovom trhu v strednej Európe. Medzi lídrov v obore patríme najmä vďaka používaným technológiám, schopným ľudom a neustálemu vývoju firemných stratégií. Pôsobíme na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, kde poskytujeme komplexné služby a riešenia v oblasti prevádzkovania nápojových a predajných automatov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3772838  Dátum zverejnenia: 26.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630 - 850 €/brutto + ďalšie bonusy podľa náročnosti prideleného regiónu a podľa toho, ako sa ti bude dariť plniť stanovené ciele