Servisný technik nápojových automatov - Košice, Prešov

VERY GOODIES SK s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Základná mzda od 700 - 1000 Eur + motivačná zložka mzdy a ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• servisné zásahy na prístrojoch a zariadeniach umiestnených v servisnej dielni ako aj u zákazníka (každodenná údržba, periodické čistenia, odstraňovanie prevádzkových porúch)
• inštalácie a deinštalácie prístrojov u zákazníkov
• vedenie dokumentácie, starostlivosť o pridelené náradie, nástroje, techniku a zodpovednosť za správne a úplné vypĺňanie používaných dokladov a tlačív, mesačné uzávierky a inventúry
• pôsobenie v regióne Košice a Prešov

• Odborné zaškolenie
• Priateľská atmosféra
• Výkonnostné bonusy
• Zamestnanecké zľavy na tovar, s ktorým pracujeme
• Darčekové poukážky pri svadbe, narodení dieťaťa, narodeninách
• Pitný režim (teplé a studené nápoje)
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Teambuildingy a firemné akcie
• Možnosť využívania karty Multisport

Vaše životopisy posielajte prosím prostredníctvom doleuvedeného linku. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

• Vyhláška o odbornej spôsobilosti § 21
• Záujem o elektrotechniku
• Základné znalosti znalosti MS-Office
• Vysoká miera zodpovednosti a iniciatívy
• Samostatnosť v práci

Naša spoločnosť VERY GOODIES SK s.r.o. je jedna z firiem spadajúcich do skupiny Mattoni 1873 a sme lídrom na vendingovom trhu v strednej Európe. Medzi lídrov v obore patríme najmä vďaka používaným technológiám, schopným ľudom a neustálemu vývoju firemných stratégií. Pôsobíme na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, kde poskytujeme komplexné služby a riešenia v oblasti prevádzkovania nápojových a predajných automatov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3627159  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 700 - 1000 Eur + motivačná zložka mzdy a ďalšie odmeny