Servisný technik nápojových automatov v Novom Meste nad Váhom

VERY GOODIES SK s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
od 650 Eur/mesiac + ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste technický typ, ktorý rád opravuje čokoľvek čo mu príde pod ruku? Máte platnú vyhlášku §21? Dokážete logicky uvažovať a snažíte sa prísť na tom v čom je problém, keď je to potrebné? Je pre Vás dôležitý dobrý pracovný kolektív? Chcete nájsť stabilné zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti?

Pokaľ ste odpovedali na všetky otázky ÁNO, tak hľadáme práve VÁS!

Čo bude Vašou náplňou práce?

- servisné zásahy na prístrojoch a zariadeniach umiestnených v servisnej dielni ako aj u zákazníka (každodenná údržba, periodické čistenia, odstraňovanie prevádzkových porúch)
- inštalácie a deinštalácie predajných automatov u zákazníkov
- vedenie dokumentácie, starostlivosť a zodpovednosť za tovar a pridelené náradie, nástroje a techniku

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- služobný mobilný telefón a automobil
- odborné zaškolenie
- výkonnostné bonusy
- priateľský kolektív
- pravidelné firemné podujatia
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie a iné

Vaše životopisy posielajte, prosím, na doleuvedený link. Ďakujeme všetkým záujemcom, vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyhláška o odbornej spôsobilosti § 21
- vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
- samostatnosť, spoľahlivosť, lojálnosť
- zmysel pre čistotu a poriadok
- zodpovednosť
- flexibilita

Naša spoločnosť VERY GOODIES SK s.r.o. je jedna z firiem spadajúcich do skupiny Mattoni 1873 a sme lídrom na vendingovom trhu v strednej Európe. Medzi lídrov v obore patríme najmä vďaka používaným technológiám, schopným ľudom a neustálemu vývoju firemných stratégií. Pôsobíme na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, kde poskytujeme komplexné služby a riešenia v oblasti prevádzkovania nápojových a predajných automatov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3464287  Dátum zverejnenia: 6.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650 Eur/mesiac + ďalšie odmeny