Obchodný zástupca

VERY GOODIES SK s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1200 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho obchodného tímu.

Máš rád výzvy? Oceňuješ samostatnosť a si zameraný na výsledky? Dokážeš aktívne počúvať zákazníkov, zachytiť ich potreby a postoj „win:win“ je pre Teba samozrejmosťou? Považuješ vyjednávanie a získavanie nových zákazníkov za základný pilier obchodníckej činnosti?

Ak si si odpovedal na všetky otázky ÁNO, tak hľadáme presne Teba. Ak sa k nám pridáš, Ťa privíta kolektív ľudí, ktorí ťahá za jeden koniec.

Čo budeš robiť?

- Budeš kontaktnou osobou pre nášho najdôležitejšieho zákazníka
- Kontaktovať a získavať nových zákazníkov (služobné cesty do iných regiónov)
- Tvoriť obchodné ponuky a vyjednávať so zákazníkmi
- Prezentovať tovar a stroje priamo zákazníkovi
- Rozvíjať vzťahy s existujúcimi zákazníkmi
- Starať sa o rozbehnuté aj nové projekty
- Spolupracovať na marketingových aktivitách
- Konzultovať obchodné prípady s nadriadeným

Čo Ti ponúkame?

- Priateľských kolegov ochotných pomôcť
- Zaškolenie, pravidelné konzultácie a podporu nadriadeného
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Možnosť práce z domu
- Služobné vozidlo aj na súkromné účely
- Služobný notebook, telefón

Vzhľadom na množstvo kandidátov budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše očakávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo sa od teba čaká?

- Vnímanie osobnej zodpovednosti za rozvoj pridelených zákazníkov
- Komunikačné a obchodné zručnosti, asertivita
- „fair play“ & čestné jednanie
- Aktívna spolupráca a pravidelná komunikácia s kolegami z ostatných oddelení spoločnosti
- Logické a matematické uvažovanie
- Zvládanie stresových situácií

Čo musíš vedieť:

- Pracovať s notebookom a mobilným telefónom
- Pokročilá znalosť základných funkcií MS Excel, Word, Powerpoint a Outlook
- Organizovať svoj čas a zoraďovať priority
- Byť aktívny vodič (mať vodičský preukaz skupiny B)

Naša spoločnosť VERY GOODIES SK s.r.o. je jedna z firiem spadajúcich do skupiny Mattoni 1873 a sme lídrom na vendingovom trhu v strednej Európe. Medzi lídrov v obore patríme najmä vďaka používaným technológiám, schopným ľudom a neustálemu vývoju firemných stratégií. Pôsobíme na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, kde poskytujeme komplexné služby a riešenia v oblasti prevádzkovania nápojových a predajných automatov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3287157  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1200 Eur