Upratovačka

Verve Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
Košice I, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme upratovací personál na denné upratovanie obchodného centra v centre Košíc .
Pracuje sa v čase 06:00 - 17:00 / 10:00 - 21:00 alebo 11:00 - 21:30.
Náplň práce pozostáva z upratovania obchodného centra,spoločných priestorov, toaliet .
Hľadáme hlavne ľudí so skúsenostami v oblasti upratovania .

Druhá práca je v OC Optima ,upratovanie obchodu na 2 hodiny denne , od 07:00 - 09:00 , Pondelok - Nedela , mzda 4,50€/ hodina .

Uvedená hodinová mzda je v čistom .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Sme upratovacia spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už viac ako 10 rokov, zamestnávame viac ako 300 zamestnancov.Pôsobíme na Slovensku, Česku a Rakúsku.Špecializujeme sa na pravidelné upratovanie, ale taktiež zabezpečujeme technickú správu budov, záhradné práce, DDD služby, kominárske práce.

Kontakt

ID: 4817016  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.