Reagujte bez životopisu

Upratovač/ Upratovačka

Verve Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
4 EUR/hod.Uvedená Mzda 4€/h je v čistom, je to nástupná mzda, časom sa môže navýšiť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho týmu hľadáme šikovného zamestnanca na upratovanie prevádzky Kaufland v Lučenci
Pracuje sa na ranné a poobedne smeny , 05:30 - 13:30/ 13:30 - 21:30 .
Dva dni ranné smeny,dva dni poobedné ,dva dni voľna + zástupy.
Pracuje sa aj s umyvacim strojom, predchádzajúce skúsenosti sú výhodou.

V prípade záujmu je potrebné reagovať na pracovnú ponuku zaslaním Vášho životopisu.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov s vhodnými skúsenosťami.Prosíme nevolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita.

Sme upratovacia spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už viac ako 10 rokov, zamestnávame viac ako 300 zamestnancov.Pôsobíme na Slovensku, Česku a Rakúsku.Špecializujeme sa na pravidelné upratovanie, ale taktiež zabezpečujeme technickú správu budov, záhradné práce, DDD služby, kominárske práce.
ID: 4593944  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.