Upratovač

Verve Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
Polus City Center, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.Mzda je uvedená v "čistom"

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do OC VIVO! hľadáme pracovníka - muža na upratovanie exteriéru, interiéru, jazdenie na čistiacom stroji, pomoc so všetkými upratovacími prácami v obchodnom centre.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na čistiacom stroji výhodou, zodpovednosť, dochvíľnosť, pracovitosť

Sme upratovacia spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už viac ako 10 rokov, zamestnávame viac ako 300 zamestnancov.Pôsobíme na Slovensku, Česku a Rakúsku.Špecializujeme sa na pravidelné upratovanie, ale taktiež zabezpečujeme technickú správu budov, záhradné práce, DDD služby, kominárske práce.
ID: 4587036  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.