Kontrolór kvality upratovania / Asistent oblastného manažéra

Verve Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacMzda na TPP - 1000 € je uvedená v netto Mzda na živnosť - 1300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Kontrola upratovacích prác a zamestnancov na pridelených objektoch, pracoviskách(KE,PO,PP).
-Komunikácia s klientami a riešenie vzniknutých problémov.

Nakoľko sa naša pobočka na východnom Slovensku rýchlo rozrastá ,je možnost kariérneho a hlavne finančého rastu pre šikovného človeka

Informácie o výberovom konaní

Vodičský preukaz B podmienkou.
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí majú skúsenosti v podobnej oblasti.
Sídlo firmy je v KE,OC Aupark.
Životopisy poprosím zasielať priamo na Email : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, dochvíľnosť, časová flexibilita, komunikačné zručnosti na veľmi dobrej úrovni.
Predchadzajúce skúsenosti v oblasti upratovacích prác/facility managementu výhodou .

Sme upratovacia spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už viac ako 10 rokov, zamestnávame viac ako 300 zamestnancov.Pôsobíme na Slovensku, Česku a Rakúsku.Špecializujeme sa na pravidelné upratovanie, ale taktiež zabezpečujeme technickú správu budov, záhradné práce, DDD služby, kominárske práce.
ID: 4554825  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac