Upratovačka

Verve Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Hneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dámu na upratovanie obchodu s oblečením ,na prevádzke v OC Optima.
Pracuje sa 2 hodiny denne , od 07:00 do 09:00 .
Ponúkana mzda je 4,50€/hod v čistom .
Základná pracovná náplň : utieranie prachu ,leštenie sklenených plôch , vysávanie podlahy , umývanie podlahy , zber a odnos odpadu , umytie umývadiel a toalety .
V prípade záujmu poprosím zasielať životopis priamo na mail .
EMAIL : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Sme upratovacia spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už viac ako 10 rokov, zamestnávame viac ako 300 zamestnancov.Pôsobíme na Slovensku, Česku a Rakúsku.Špecializujeme sa na pravidelné upratovanie, ale taktiež zabezpečujeme technickú správu budov, záhradné práce, DDD služby, kominárske práce.
ID: 4543759  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.