Reagujte bez životopisu

Upratovač/ka v obchode s oblečením, privyrobenie si - 2 hodiny denne

Verve Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
City Arena, Sladovnícka, Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4,5 EUR/hod.Mzda uvedená "v čistom"

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Privyrobenie si - ranné upratovanie v obchode s oblečením v City Aréne.

Upratovacia firma posilňuje stav a hľadá zamestnanca na skrátený úväzok.

Pracovná doba: PON-NE od 7:00 do 9:00 - 2 hodiny denne
Pracovať je možné podľa dohody vo vybrané dni

Pravidelná práca, flexibilita v možnej dohode voľných dní, v prípade záujmu ponuka upratovacích prác na iných objektoch

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, dochvíľnosť, flexibilita

Sme upratovacia spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už viac ako 10 rokov, zamestnávame viac ako 300 zamestnancov.Pôsobíme na Slovensku, Česku a Rakúsku.Špecializujeme sa na pravidelné upratovanie, ale taktiež zabezpečujeme technickú správu budov, záhradné práce, DDD služby, kominárske práce.
ID: 4505265  Dátum zverejnenia: 25.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.