Reagujte bez životopisu

Upratovač/ka v obchode s oblečením, privyrobenie si - 2 hodiny denne

Verve Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
Retail Park, Kamenné pole, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.mzda je uvedená Netto - "v čistom"

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Privyrobenie si na ranné upratovanie v obchode s oblečením v Retail Parku.
Upratovacia firma posilňuje stav a hľadá zamestnanca na skrátený úväzok.

Pracovná doba: PON-NE od 7:00 do 9:00 - 2 hodiny denne
Pracovať je možné podľa dohody vo vybrané dni
Nástup ihneď

Pravidelná práca, flexibilita v možnej dohode voľných dní, v prípade záujmu ponuka upratovacích prác na iných objektoch

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dochvíľnosť, flexibilita, spoľahlivosť, vzorná dochádzka

Sme upratovacia spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už viac ako 10 rokov, zamestnávame viac ako 300 zamestnancov.Pôsobíme na Slovensku, Česku a Rakúsku.Špecializujeme sa na pravidelné upratovanie, ale taktiež zabezpečujeme technickú správu budov, záhradné práce, DDD služby, kominárske práce.
ID: 4331583  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.