Koordinátor dát - príležitosť pre absolventov

Vertiv Slovakia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacNa základe požiadaviek ZP uvádzame, že uvedená mesačná hrubá základná mzda začína od 1000 €. Základný plat môže byť vyšší v závislosti od vašich pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom nášho tímu na oddelení strategického nákupu a Vašou hlavnou úlohou bude zabezpečenie celkovej aktuálnosti a správnosti dát v rámci oddelenia strategického nákupu.
Ďalšie zodpovednosti:
- kompletné nastavenie a údržba záznamov v systémoch
- zodpovednosť za správnosť dát, pravidelné reportovanie
- posudzovanie správnosti reportov
- vývoj riadiacich a analytických nástrojov
- dokumentácia obchodných postupov a krokov v angličtine - "stručne a jasne"
Pracovný pomer je uzatvorený na dobu určitú - zastupovanie počas MD/RD

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu,
• ročné prehodnocovanie (valorizácia) mzdy,
• vianočný bonus vo výške 100% základnej mzdy,
• pracovné voľno na regeneráciu s náhradou mzdy - 10 dní,
• príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom,
• možnosť aktívneho využívania cudzích jazykov,
• pružná pracovná doba,
• 7,5 hodinový pracovný čas,
• interný náborový príspevok,
• a ďalšie benefity v rámci sociálneho programu (príspevky pri darovaní krvi, príspevky pri pracovných a životných jubileách).

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite svoj životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.

V žiadosti uveďte, prosím, súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej databáze. V opačnom prípade bude Vaša žiadosť skartovaná.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka je podmienkou
- MS Office (Excel, Word - pokročilý)
- skúsnosti so systémom ERP, Oracle alebo SAP - výhodou
- technické chápanie
- analytické schopnosti
- schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme
- veľmi dobré komunikačné schopnosti

SME VERTIV

Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION
Vertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4506851  Dátum zverejnenia: 14.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac