Supervízor výroby

Vertiv Slovakia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď - dohodou
2 000 EUR/mesiacZákladný plat môže byť vyšší v závislosti od vašich pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste komunikatívny, organizovaný a máte skúsenosti s riadením ľudí, máme pre Vás skvelú príležitosť uplatniť svoje skúsenosti v novom, rozrastajúcom sa tíme.
Náplň práce Supervízora výroby:
• Zabezpečuje riadenie, kontrolu a koordináciu výrobných aktivít vo výrobe
• Zodpovedá za plnenie plánu výroby, efektivitu a kvalitu
• Zodpovedá za rozvoj a dodržiavanie 5S a BOZP
• Dodržiava Lean manufacturing princípy a zabezpečuje evidenciu KPI výroby
• Priamo riadi zmenových majstrov výroby
• Zabezpečuje validáciu, plnenie a dosahovanie plánu výroby a kontinuálny rast produktivity
• Zabezpečuje riadenie efektívneho využitia zdrojov
• Spolupracuje s oddelením výskumu a vývoja, kvality pri auditoch, na dennej báze s inžinieringom, nákupom a expedíciou
• Vypracováva týždenné a mesačné indikátory stavu výrobnej dielne, reporty zlepšovania a rozvoja

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu,
• ročné prehodnocovanie (valorizácia) mzdy,
• vianočný bonus vo výške 100% základnej mzdy,
• pracovné voľno na regeneráciu s náhradou mzdy - 10 dní,
• príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom,
• možnosť aktívneho využívania cudzích jazykov,
• pružná pracovná doba,
• 7,5 hodinový pracovný čas,
• interný náborový príspevok,
• a ďalšie benefity v rámci sociálneho programu (príspevky pri darovaní krvi, príspevky pri pracovných a životných jubileách).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• znalosť výrobných technológií a operácií
• skúsenosti s vypracovávaním budgetu
• znalosť a implementácia Lean manufacturing princípov
• znalosť a zručnosť riadenia projektov zlepšovania efektivity
• analytické myslenie, organizačné schopnosti
• vysoká miera zodpovednosti za stanované úlohy

SME VERTIV

Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION
Vertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Jesenská
E-mail: poslať životopis
ID: 4380662  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac