Údržbár

Vertiv Slovakia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
980 EUR/mesiacNa základe požiadaviek ZP uvádzame, že uvedená mesačná hrubá základná mzda začína od 980 €. Základný plat môže byť vyšší v závislosti od vašich pracovných skúseností. K základnej mzde naviac 50 EUR dochádzkový bonus, 50 EUR výkonnostný bonus a príplatky nad rámec stanovený zákonom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Preventívne a kontrolné činnosti v oblasti strojov a zariadení pre zabezpečenie ich
bezporuchového chodu
- Opravy elektrických systémov strojov ( pre oprávnené osoby podľa §21)
- Základné opravy mechanických závad strojov a ručného náradia,
- Zabezpečovanie odborných prehliadok elektrických a mechanických zariadení a vedenie
ich evidencie
- práca na 2 zmeny

• Vianočný bonus vo výške 100% základnej mzdy,
• dochádzkový bonus 50 €,
• výkonnostný bonus 50 €,
• ročné prehodnocovanie (valorizácia) mzdy,
• pracovné voľno na regeneráciu s náhradou mzdy - 10 dní,
• príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom,
• 7,5 hodinový pracovný čas,
• bonus za odporučenie kandidáta,
• a ďalšie benefity v rámci sociálneho programu (príspevky pri darovaní krvi, príspevky pri pracovných a životných jubileách).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Počet rokov praxe

1

- Vzdelanie: v odbore elektrotechnického zamerania
- Vyhláška č.508/2009 Z.z. minimálne §21
- Prehľad v oblasti pneumatiky a hydrauliky,
- orientácia v technickej dokumentácii strojov a zariadení
vrátane slaboprúdu a dokumentácie riadiacich systémov,
- manuálna zručnosť ,
- schopnosť pracovať v tíme,
- ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke,
- ochota pracovať počas víkendov a vo výnimočných
prípadoch

SME VERTIV

Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION
Vertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3944243  Dátum zverejnenia: 23.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 980 EUR/mesiac