Inžinier kvality dodávateľov

Vertiv Slovakia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacZákladný plat môže byť vyšší v závislosti od vašich pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý zastúpi našu kolegynku počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Náplň práce nového kolegu:
• realizácia a koordinácia reklamačného procesu voči dodávateľom, pravidelné hodnotenia dodávateľov,
• koordinácia FAI (kontrola prvých vzoriek) procesu,
• príprava a realizácia dodávateľských auditov (ESAC) v pozícii audítora na základe aktuálneho plánu auditov
• príprava a realizácia dodávateľských reklamácií
• podpora pri koordinácii skladu nezhodných produktov a procesu FAI (kontrola prvých vzoriek)
• podpora pri príprave a realizácia mesačných správ v súvislosti s výkonnosťou dodávateľov
• spolupráca so sesterskými spoločnosťami ako aj s inými oddeleniami

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu,
• ročné prehodnocovanie (valorizácia) mzdy,
• vianočný bonus vo výške 100% základnej mzdy,
• pracovné voľno na regeneráciu s náhradou mzdy - 10 dní,
• príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom,
• možnosť aktívneho využívania cudzích jazykov,
• pružná pracovná doba,
• 7,5 hodinový pracovný čas,
• interný náborový príspevok,
• a ďalšie benefity v rámci sociálneho programu (príspevky pri darovaní krvi, príspevky pri pracovných a životných jubileách).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažérstvo kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Inžinier kvality- SQA

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti so systémom kvality a štatistickými analýzami,
• skúsenosti s realizáciou dodávateľských auditov,
• skúsenosti s riešením dodávateľských reklamácií,
• pokročilá znalosť anglického jazyka,
• MS Word, MS Excel, MS Outlook,
• analytické a logické myslenie.

SME VERTIV

Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION
Vertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Jesenská
E-mail: poslať životopis
ID: 3514774  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac