Majster údržby

Vertiv Slovakia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
garantovaná základná mzda od 950 EUR závisí od skúseností a praxe kandidáta, odborných osvedčení, k základnej mzde naviac mesačný bonus 200€ ,vianočná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 2.zmeny
- zabezpečenie chodu a riadenia údržby
- zodpovednosť za činnosť tímu údržby, za kontrolu kvality vykonanej práce, za správnu a včasnú kontrolu strojov a ich zdokumentovanie

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- pravidelné zvyšovanie mzdy
- vianočný bonus
-pracovné voľno nad rámec zákonníka práce
- 7,5 hodinový pracovný čas - pružná pracovná doba
- jazykové kurzy
- široký sociálny program (, zimná lyžovačka, divadelné predstavenia, masáže, permanentky na športové aktivity, teambuildingové aktivity a mnohé ďalšie)
- kariérny rast

Uvedené pracovné miesto je obsadzované pre spoločnosť Vertiv Slovakia a.s., ktorá sa zaoberá výrobou vysokovýkonných klimatizačných jednotiek a záložných zdrojov.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- SŠ vzdelanie s technickým zameraním - strojárstvo
- znalosť údržby a opráv strojov
- vodičské oprávnenie
- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu strojov a zariadení
- prax 5 rokov v oblasti

SME VERTIV

Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION
Vertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3339317  Dátum zverejnenia: 8.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: garantovaná základná mzda od 950 EUR závisí od skúseností a praxe kandidáta, odborných osvedčení, k základnej mzde naviac mesačný bonus 200€ ,vianočná odmena