Tvorca technickej dokumentácie

Vertiv Slovakia, a. s.

Miesto práce
Piešťanská 1202/44, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie a aktualizovanie technickej dokumentácie k napájacím zdrojom, kabinetom a komplexným systémom
- vytváranie a aktualizovanie produktovej a zákazníckej technickej dokumentácie
- popis mechanickej, elektrickej a softvérovej funkčnosti zariadení

- stabilné zázemie zabehnutého inžinierskeho centra /30-členný tím/ ponúkajúce neustály rozvoj a uplatnenie
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- široký sociálny program
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- vianočný bonus
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
- možnosť aktívneho využívania cudzích jazykov
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu (program školení a tréningov)
- firemné permanentky na športové aktivity (zimný štadión, plaváreň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

- analytické myslenie
- schopnosť riešenia problémov
- schopnosť pochopiť a dodržať proces
- schopnosť orientácie v činnostiach, ktoré vyplývajú z procesov pri práci
- tímový hráč

SME VERTIV

Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION
Vertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3240548  Dátum zverejnenia: 15.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou