Technik prototypovej dielne

Vertiv Slovakia, a. s.

Miesto práce
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacgarantovaná základná mzda od 850 EUR závisí od skúseností a praxe kandidáta, odborných osvedčení, k základnej mzde naviac mesačný dochádzkový, výkonnostný bonus , príplatky nad rámec stanovený zákonom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Montáž podzostáv a kompletných jednotiek záložnych zdrojov podľa výkresovej dokumentácie a technických postupov.
• Elektrotechnické zapojenie podľa výkresovej dokumentácie a výroba káblových zväzkov.
• Oživovanie záložneho zdroja.
• Vykonávanie bezpečnostných a funkčných testov.
• Práca so softwarom záložneho zdroja.
• Hľadanie pričin, ak výrobok nezodpovedá požiadavkam a výsledok je negativny.
• Evidencia chyb a protokolov o testovani.
• Aktívne sa podieľa na riešeni problémov vzniknutých pri stavbe prototypu.
• Vykonava všetky ostatné činnosti, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeneho.
• Práca s PC.

- pracovná zmluva od začiatku na dobu neurčitú do kmeňového stavu
- pravidelné zvyšovanie mzdy
- Dochádzkový bonus 50 €
- Výkonnostný bonus 50 €
- vianočný bonus vo výške 100% základnej mzdy
- pracovné voľno na regeneráciu s náhradou mzdy - 10 dní
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
-pracovné voľno nad rámec zákonníka práce
- 7,5 hodinový pracovný čas
- široký sociálny program ( zimná lyžovačka, divadelné predstavenia, masáže, permanentky na športové aktivity, teambuildingové aktivity a mnohé ďalšie)

Uvedené pracovné miesto je obsadzované pre spoločnosť Vertiv Slovakia a.s., ktorá sa zaoberá výrobou vysokovýkonných klimatizačných jednotiek a záložných zdrojov.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- SŠ vzdelanie elektrotechnické
- skúsenosti na podobnej pozícii
- vyhláška §22 ( minimálne §21 )
- znalosť práce s PC
- skúsenosti s prácou s testovacími systémami - výhodou
- samostatnosť, flexibilita, zodpovedný prístup
- čítanie technických výkresov

SME VERTIV

Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION
Vertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3170134  Dátum zverejnenia: 3.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac