Obchodní zástupce ČR/SR

Yodeyma

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme značkou, která byla vytvořena a vyrobena exkluzivně pro lékárny. V současné době společnost VERSET značně rozšiřuje obchodní aktivity. Jste připraveni pracovat v náročném konkurenčním prostředí, ale také menším rodinném obchodním týmu? Pokud se zajímáte o kosmetiku, zdraví a krásu, můžeme potřebovat právě Vás.

Náplň práce a odpovědnosti:

Zodpovědnost za prodej kosmetické řady VERSET

Získávání nových zákazníků

Prezentaci kosmetického zboží v lékárnách,

Organizaci eventů pro obchodní partnery

Pravidelné návštěvy stávajících zákazníků a akvizice nových zákazníků

Supervize nad vyřizováním objednávek a reklamací

Zpracovávání prodejních analýz

Požadavky:

SŠ vzdělání (pozice je vhodná i pro absolventy)

Zájem o kosmetiku, zdravý životní styl a módní trendy

Velmi dobré komunikační a koordinační schopnosti

Smysl týmovou spolupráci

Samostatnost, iniciativu a proaktivnost

Uživatelskou znalost práce s PC – MS Excel, Word, PowerPoint

Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:

Zázemí prosperující společnosti

Příjemné a tvůrčí pracovní prostředí

Služební automobil, PC, telefon

Motivační systém odměňování

Samostatnou a odpovědnou práci

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Yodeyma
ID: 3222847  Dátum zverejnenia: 23.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.