Obsluha striekacej linky

VERSACO s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 941, Hnúšťa
Termín nástupu
ihneď
6,5 EUR/hod.dochádzkový bonus 50 € za každý odpracovaný mesiac bez PN, P a OČR, po uplynutí 3 mesačnej skúšobnej doby, stravné lístky v hodnote 5,- € za každý odpracovaný deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha striekacej linky, pomocné práce pri obsluhe striekacej linky, obsluha zariadenia na výrobu plastových dielcov, pomocné manipulačné práce.

dochádzkový bonus 50 € za každý odpracovaný mesiac bez PN, P a OČR, po uplynutí 3 mesačnej skúšobnej doby.
stravné lístky v hodnote 5,- € za každý odpracovaný deň, možnosť dovozu obedov až na pracovisko

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce HNÚŠŤA.
Pre objem žiadostí budeme spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov na ústny pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

-prax veľkou výhodou
- pracovné nasadenie, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, presnosť.

Sme mladá a progresívna spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2007.
Hlavnou myšlienkou pri jej založení bolo priniesť na trh niečo nové a ponúknuť tú najvyššiu kvalitu produktov ako aj služieb. Spoločne s našimi partnermi ponúkame našim zákazníkom len to najlepšie z automobilového priemyslu.
V relatívne krátkom časovom úseku sme sa stali jedným z popredných výrobcov puklíc.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4371225  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.